Absolutne top gwiazdy k-popu w Twojej kieszeni

Telefon bardzo osobisty

Dzisiejszy postęp technologiczny, sprowadza wszystkie nasze wybory do spersonalizowanych zakupów. To wyróżnienie, na które coraz częściej, każdy może sobie pozwolić, nie wydając na to fortuny.

Młodzież to kocha

Doskonałym wyborem na prezent, lub sprawienie przyjemności sobie, to etui z gwiazdami k-popu. To absolutny hit wśród młodzieży, która oszalała na punkcie takich zespołów jak Black Pink, czy BTS. Dziś ekstrawaganckie etui może błyszczeć wizerunkiem ulubionej gwiazdy. K-pop to nie tylko nurt muzyczny, to cała machina popkultury, która powstała w Korei Południowej, na początku lat 90-tych ubiegłego wieku. Długo czekała na swoje pięć minut, a obecnie przeżywa prawdziwą złotą erę.

Z Korei na cały świat i na Wasz telefon

Dzięki ogromnemu wyborowi, etui z gwiazdami k-popu można tak spersonalizować, że będzie wyjątkowy pod każdym względem, a wizerunek ulubionej gwiazdy będzie towarzyszył użytkownikowi przez cały czas.

Nurt który podbija obecnie cały świat, sprawia że młodzież chce mieć na wyciągnięcie ręki wizerunki swoich idoli. Etui z gwiazdami k-popu to również doskonały prezent dla kogoś bliskiego, koleżanki, kolegi, albo dla swoich dzieci. To prezent, który można sobie sprawić za cenę, której nawet się nie odczuje.

Prosty wybór w morzu możliwości

Zacznijmy od tego jak zakupić takie etui z gwiazdą k-popu. W tym celu nie trzeba przeszukiwać sklepów, ani stron w poszukiwaniu odpowiedniego etui pasującego do konkretnego modelu. Wszystko można zrobić w jednym miejscu poprzez stronę sklepu internetowego. Nie trzeba nawet wychodzić z domu, by dopasować etui do konkretnego telefonu. Wystarczy, że z obszernej listy wybierzemy model, którego używamy.

Kolejnym krokiem jest wybór szablonu. I to w tym momencie możemy zadecydować, czy chcemy mieć jedno zdjęcie gwiazdy k-popu, czy na etui znajdzie się kilka, a nawet kilkanaście zdjęć ulubionych gwiazd.

Na koniec pozostaje tylko wybrać z długiej listy, odpowiednie zdjęcia i na naszych oczach powstaje własnoręcznie zaprojektowane etui z gwiazdami k-popu.

Twoje od początku do końca

To właśnie jest w projektowaniu najlepsze. Można mieć absolutny wpływ na wygląd, rozmieszczenie a nawet ilość zdjęć z wizerunkiem gwiazd k-popu. Dzięki samodzielnemu zaprojektowaniu etui, telefon staje się poniekąd wizytówką użytkownika. To nie tylko bardzo proste, to jest stworzone do tego by tworzyć. Mieć w kieszeni nie tylko telefon, ale swoją ulubioną gwiazdę k-popu, to marzenie nastolatków, które teraz może się spełnić za pomocą zaledwie kilku kliknięć.

Redakcja