Na srebrno

Srebrna biżuteria czy może złota? A który rodzaj biżuterii pasuje bardziej na wielkie wyjście? To pytania, na które odpowiedzi warto znać, bo w końcu troska o wygląd to poważna sprawa. Czasami drobny szczegół może zniszczyć całą stylizację, a tego nie chce przecież żadna z pań. Na pewno zawsze sprawdza się klasyka i co do tego nie ma najmniejszych wątpliwości. Nawiasem mówiąc, przekonało się już o tym wiele osób, nie wyłączając tych kobiet, które nawet nieco eksperymentowały z modą, ale ostatecznie pozostały przy tym, co ponadczasowe.
Wróćmy jednak do tematu: srebrna biżuteria, bo wszak o niej mamy mówić w niniejszym artykule. Otóż, warto postawić na ten rodzaj biżuterii, bo ma ona niezaprzeczalnie sporo zalet. Przede wszystkim jest dużo tańsza od złotej i tym samym na srebrne kolczyki, łańcuszki, pierścionki czy bransoletki mogą sobie pozwolić nie tylko bardzo zamożne panie. Co więcej, można też co jakiś czas kupić sobie jakiś srebrny drobiazg. Po drugie, srebrna biżuteria doskonale się prezentuje. Są osoby, które uważają, że jest bardziej elegancka od złotej. No cóż, jesteśmy różni i mamy różne gusty, dlatego też znajdujemy upodobanie w różnych rzeczach. Srebro jest mniej pretensjonalne niż złoto, a w połączeniu z ze szlachetnymi czy półszlachetnymi kamieniami zyskuje na elegancji.
A może warto byłoby przejrzeć zasoby swojej biżuterii? Kto wie, czy nie znajdziemy jakichś drobiazgów, o których już zapomniałyśmy? A może znajdziemy w jakiejś rzadko otwieranej szufladzie coś szczególnego ze srebra?

srebrny24.pl

Redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *