Zorganizuj event, który na długo zapisze się w pamięci Twoich gości!

Jeśli jesteś osobą, która w najbliższym czasie planuje zorganizować event i potrzebujesz doskonałej oprawy muzycznej oraz tanecznej, doskonale trafiłeś. Pozwól, że przedstawimy ci agencję taneczną, https://agencjataneczna.pl, która została założona przez samego Agustin Egurrola.

Egurrola Dance Agency to jedna z najlepszych agencji tanecznych, które działają na terenie całej Polski. Egurrola Dance Agency mieści się na terenie Warszawy i może poszczycić się realizacją największych krajowych pokazów tanecznych. Ponadto pełni funkcję agencji eventowej i współpracuje z największymi wydarzeniami rozrywkowymi przygotowując oprawę taneczną i choreografię którą możemy zobaczyć w trakcie jednych z największych i najbardziej popularnych widowisk artystycznych w naszym kraju. Egurrola Dance Agency to  miejsce zrzeszające najlepszych tancerzy i choreografów oraz instruktorów. Firma współpracuje z takimi telewizyjnymi potęgami jak: Dancing with the Stars Taniec z gwiazdami, czy Dance Dance Dance.

Egurrola Dance Agency zapewni ci możliwość stworzenia doskonałego widowiska pod każdym względem. Możesz stworzyć Show dzięki pomocy tancerzy, choreografów i instruktorów i oczarować gości twojego wydarzenia. Egurrola Dance Agency gwarantuje tworzenie widowisk w postaci Show tanecznego, choreografów, tancerzy grupy volt, tancerzy i instruktorów, zespołów i dzieci. Ich specjalizacją jest Street Dance, Hip Hop, Latino i taniec towarzyski. Możliwy zostaje również wybór płci tancerzy, a także jeśli chcemy wyjść na bieżąco możemy zapisać się do newslettera i otrzymywać informacje o tym, co dzieje się w świecie wydarzeń poprzez współpracę z Egurrola Dance Agency.

Egurrola Dance Agency to dziecko zaangażowania i pracy samego Agustina Egurroli, który jest nieszablonowa postacią w świecie polskiego tańca. Mężczyzna tworzył oprawy do najsłynniejszych i największych show i wystąpień, które znane z telewizji, filmów i programów rozrywkowych emitowanych w Polsce. Co więcej istnieje możliwość zapoznania się z ofertą tancerzy https://agencjataneczna.pl/pl/oferta/tancerze.

Między innymi w szeregi Egurrola Dance Agency wchodzi Tomasz Prządka. Mężczyzna to tancerz, choreograf i finalista trzeciej edycji programu You Can Dance poprostu tańcz. Jest instruktorem tańca który posiada uprawnienia zawodowe i specjalizuje się w stylu hip-hop. Pozostaje on instruktorem tańca w Egurrola Dance Studio w Warszawie i potrafi przenieść w gestach każdego dźwięku uczucia z precyzją i dokładnością. Tomasz Prządka gwarantuje połączenie dwóch skrajności – płynności i dynamiki specjalizacją oprócz hip-hopu jest także street dance. Został tancerzem i choreografem, bo to właśnie to jest jego największą życiową pasją i postanowił przekazywać ją dalej. Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z innymi ludźmi z pasją i chcesz aby agencja taneczna Egurrola Dance pomogła Ci w stworzenie wyjątkowego eventu to nic nie stoi na przeszkodzie aby skorzystać z ich pomocy.  Serdecznie zapraszamy do kontaktu bezpośredniego z przedstawicielami Egurrola Dance Agency.

Redakcja